TafCity hírek – május

A TAFCity projekt végeredményeként  kialakításra kerül egy egységes, öt nyelvű támogatott blended learning tananyag, amely az Idősbarát Városok fontosságát, lehetőségeit, kialakításuk és minősítésük követelményeit és magát az Egészségügyi Világszervezet által indított kezdeményezés eredményeként  létrejött hálózat tevékenységét hivatott megismertetni az érdeklődőkkel és a projekt célcsoportjaival.

tafcity-n2-1

A Fatimában tartott projekt meeting óta eltelt időben a partnerek megkezdték a tananyag kialakítását, a közös részek fordítását és a helyi sajátosságokat figyelembe vevő tananyagrészek megírását. 2013 év február és június között a partnerek fokozatosan (legelőször Spanyolországban, majd legutoljára az Egyesült Királyságban) megkezdték a tananyag pilot képzését és a képzési tapasztalatok összegyűjtését.

A teljes hírlevelet itt töltheti le: Hírlevél